Nowe produkty

new product
Wszystkie nowe produkty
Serwis Przeglądy Naprawa

Kemppi Roadshow 2023 – Napędza nas spawanie

Kemppi rozpocznie Roadshow 2023, aby zapewnić klientom jakość, innowacyjność i ekstremalną wydajność spawania. W ciągu dwóch miesięcy odwiedzimy 6 krajów europejskich i 17 lokalizacji dealerów, aby zaoferować nasze doświadczenie, pasję i czas na zaspokojenie wszelkich wymagań w zakresie spawania.

Podczas europejskiego tournée napędza nas spawanie prezentujemy przyszłość spawania z naszymi najnowszymi technologiami i zupełnie nowymi produktami dla różnych potrzeb spawalniczych. Podczas trasy pracownicy Kemppi i lokalni eksperci będą oferować wspaniałe oferty promocyjne, prezentacje produktów, pokazy na żywo, wyzwania i profesjonalne porady.

Sprawdź daty i miejsca naszych Roadshow 2023 poniżej, aby znaleźć najbliższą lokalizację i dokonać wstępnej rejestracji na wydarzenie. Weź udział w konkursie podczas Roadshow i wygraj spawarkę Master M 205.

https://youtu.be/69_MUFxISzQ

WSTĘPNA REJESTRACJA NA WYDARZENIE; DOŁĄCZ DO NAS I WYGRAJ SPAWARKĘ MASTER M 205 SYGNOWANĄ LOGO ROADSHOW

Zapraszamy do uczestnictwa w Roadshow 2023 i wzięcia udziału w konkursie na symulatorze jazdy! Najlepszy wynik ze wszystkich lokalizacji na trasie wygrywa specjalną spawarkę Master M 205 sygnowaną logo Roadshow (wartość nagrody 3800 €). Dodatkowe nagrody zostaną również rozdane zwycięzcom konkursu w każdym z krajów organizujących Roadshow.

Do zobaczenia na trasie!