Wypożyczalnia

Z wypożyczalni spawarek korzystają zarówno przedsiębiorcy chwilowo potrzebujący zwiększyć swoje zaplecze techniczne, jak i osoby w pilnej potrzebie. Wypożyczalnia spawarek jest otwarta również w soboty.

Wypożyczalnia sprzętu spawalniczego firmy Viktoria funkcjonuje od ponad 15 lat i obecnie jest jedną z większych tego typu w Łodzi i centralnej Polsce. Posiadamy park maszynowy do spawania najbardziej popularnymi metodami spawalniczymi: MIG / MAG, TIG, MMA, SAW.

Oferujemy:

  • • Urządzenia do spawania metodą TIG oraz MMA (modele z chłodnicą lub bez)
  • • Urządzenia do spawania metodą MIG/MAG (modele z chłodnicą lub bez)
  • • Urządzenia do cięcia

Główne kryteria wyboru urządzeń jakimi się kierujemy to ich funkcjonalność, ergonomia pracy, skuteczność stosowania w 3 zmianowym cyklu pracy oraz w trudnych warunkach produkcyjnych. Nasz park maszynowy składa się z urządzeń produkcji Kemppi, ESAB czy Lincoln Electric. Posiadamy kompletne zestawy automatów spawalniczych wraz ze sprężarkami, częściami zapasowymi, autoryzowanym serwisem naprawczym, zaopatrzeniem w części szybko zużywające się i materiały spawalnicze.

Dodatkowo zapewniamy doradztwo, wsparcie techniczne, zasoby sprzętowe na każdą inwestycję, urządzenia zastępcze, kompleksową obsługę serwisową oraz transport sprzętu na terenie całego kraju jak i za granicą.

Kontakt

Wszelkie zapytania dotyczące wypożyczania sprzętu spawalniczego, prosimy kierować na adres: biuro@viktoria.info.pl lub telefonicznie pod numerem: 42 687-42-55. Nasi konsultanci pomogą Tobie w doborze odpowiedniego sprzętu do danej sytuacji opisując szczegółowo wszystkie parametry techniczne urządzenia.

Aktywne filtry