• Visa & MasterCard

    Płatność jest ostatnim etapem procesu zakupu. Nigdy nie powinna być przeszkodą. Nasz sklep zwraca szczególną uwagę na ten punkt, ponieważ dokonywanie płatności w bezpiecznym środowisku jest główną troską osób fizycznych. Wraz ze wzrostem handlu elektronicznego, a ostatnio ewolucji m-commerce, konieczne jest wybranie rozwiązania płatniczego zoptymalizowanego dla smartfonów i tabletów. Równie ważne jest wybranie rozwiązania, które oferuje konkretny wybór kart kredytowych, które są najbardziej popularne na rynkach docelowych kupców.

  • Transfer bankowy

    Sam dokonujesz przelewu z własnego konta internetowego w kwocie określonej przez nasz sklep. Wszystkie niezbędne informacje do zrealizowania takiego przelewu przesyłamy do Ciebie poprzez e-mail, który podałeś podczas składania zamówienia w naszym sklepie internetowym. Wystarczy, że zalogujesz się do swojego banku i zrealizujesz przelew na nasze konto.

  • Gotówka

    Płatność gotówkowa jest formą płynnych środków przekazywanych przez konsumenta dostawcy towarów lub usług (nasz sklep w danym przypadku) jako rekompensata za otrzymanie oferowanych przez nas produktów. W większości krajowych transakcji handlowych płatność gotówkowa będzie zazwyczaj dokonywana w walucie kraju, w którym transakcja ma miejsce, w walucie papierowej, w monetach lub w odpowiedniej kombinacji.