PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY w pełnym wymiarze godzin pracy.

Oferujemy:

  • Przejrzyste zasady wynagrodzenia
  • Ciekawy i różnorodny zakres obowiązków
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji, rozwodu zawodowego i awansu
  • Możliwość wykorzystywania własnych pomysłów i kreatywności
  • Pracę w dynamicznym i młodym zespole
  • Atmosferę opartą na współpracy oraz indywidualne podejście do pracownika

Wymagania minimalne:

  • Wykształcenie minimum średnie (preferowane techniczne, studia)
  • Znajomość obsługi komputera
  • Punktualność
  • Sumienność
  • Dokładność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dyspozycyjność
  • Prawo jazdy kat B
  • Mile widziana znajomość obsługi Optima CRM

Zainteresowane osoby prosimy o składanie aplikacji - CV ze zdjęciem na mail:

rekrutacja@viktoria.info.pl

ELEKTRONIK / MECHATRONIK w pełnym wymiarze godzin pracy.

Zatrudnimy osobę na stanowisko serwisanta urządzeń spawalniczych (elektronicznych) oraz pokrewnych.

Oferujemy:

  • Przejrzyste zasady wynagrodzenia.
  • Ciekawy i różnorodny zakres obowiązków.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji, rozwoju zawodowego i awansu.
  • Możliwość wykorzystywania własnych pomysłów i kreatywności.
  • Pracę w dynamicznym i młodym zespole.
  • Atmosferę opartą na współpracy oraz indywidualne podejście do pracownika.

  • Wykształcenie: minimum średnie (preferowane techniczne, studia)
  • Znajomość czytania schematów elektronicznych/elektrycznych
  • Doświadczenie w naprawach elektroniki