Kemppi Gamma GTH3 XFA przyłbica spawalnicza + Kemppi Gamma PFU 201e system wentylacyjny + bateria Powiększ do pełnego rozmiaru

Kemppi Gamma GTH3 XFA przyłbica spawalnicza + Kemppi Gamma PFU 201e system wentylacyjny + bateria

Przyłbica spawalnicza

Więcej szczegółów

9873130G1

Więcej informacji

Produkty z serii Gamma oferują wysoki poziom ochrony indywidualnej dla profesjonalnych spawaczy i pracowników działu produkcji. Aparaty oddechowe Gamma GTH3 oferują najwyższy poziom ochrony dróg oddechowych przewidziany w UE — TH3, co oznacza, że chronią przed 99,8% oparów i cząstek stałych. Do wyboru są zasilane akumulatorowo moduły filtrujące oferujące krótki czas ładowania i zapewniające pełną swobodę ruchu, jak również reduktory powietrza doprowadzanego podłączone do źródła powietrza sprężonego.

 

Modele Gamma GTH3 powstały z myślą o potrzebach użytkowników, dlatego oferują optymalną widoczność i różne funkcje, w tym regulację ustawienia przyłbicy i funkcję GapView. Z myślą o pracy w miejscach słabo oświetlonych modele XFA są wyposażone w oświetlenie robocze o jasności 70 lm, które zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo i komfort podczas spawania.

 

Spawalnicze aparaty oddechowe Gamma mogą przyczynić się do obniżenia kosztów środków ochrony indywidualnej nawet o 80% w porównaniu do niezależnych środków ochrony indywidualnej obejmujących przyłbice z maskami jednorazowego użytku.

 

Kolorowe filtry samościemniające XA 74 ADF zapewniają większe pole widzenia, poprawiają precyzję pracy oraz ograniczają zmęczenie oczu.

Oświetlenie robocze LED poprawia bezpieczeństwo, widoczność i wydajność pracy przy ograniczonym dostępie do światła.

Wygodne i odporne na wstrząsy zdalne sterowanie filtra ADF.

 

Spawalniczy filtr samościemniający zapewnia znakomitą widoczność i szerokie pole widzenia. Technologia LiFE+ Color w filtrach ADF oferuje lepszą widoczność komfortowe widzenie, a przyciski zdalnego sterowania zapewniają łatwą regulację bez zdejmowania przyłbicy.

 

Zakres zaciemnienia: 5, 8, 9–13, 14-15.

Cięcie: 5.

 

Główne zalety:

  • akumulatorowa dmuchawa poziomu TH3
  • podłączenie do źródła sprężonego powietrza
  • akumulatory o wysokiej i standardowej wydajności
  • usuwanie co najmniej 99,8% zanieczyszczeń z powietrza
  • oddychanie bez wysiłku dzięki nadciśnieniu
  • technologia LiFE+ Color w filtrach ADF zapewniająca lepszą widoczność
  • łatwa regulacja ADF podczas użytkowania przyłbicy
  • zintegrowane oświetlenie robocze LED w modelach XFA
  • opcjonalna soczewka powiększająca

 

Przeznaczone do spawania łukowego, cięcia, szlifowania, żłobienia i inspekcji.

 

Aparaty oddechowe oferują najwyższy poziom ochrony dróg oddechowych Model oferuje optymalną widoczność i unikalne funkcje, w tym regulację osi i funkcję GapView.

 

Gamma GTH3 XFA oferuje najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu przewidziany w UE, co oznacza, że chronią przed 99,8% oparów i cząstek stałych oraz pełną swobodę ruchu.

 

Gamma GTH3 XFA to spawalniczy aparat oddechowy, który doskonale sprawdzi się nawet w najtrudniejszych warunkach pracy. Jest wyposażony w niezrównany kolorowy spawalniczy filtr samościemniający LiFE+ Color ADF, zintegrowane oświetlenie robocze LED, akumulatory Li-Ion szybkiego ładowania i wszystko, co oferuje seria Gamma pod względem komfortu.

 

Kemppi Gamma PFU 201e system wentylacyjny

Solidne urządzenie PFU 210e umożliwia przełączanie prędkości wentylatora między 170 l/min a 210 l/min, obejmuje wskaźniki stanu akumulatora i filtra oraz wybór akumulatorów o standardowej lub zwiększonej wytrzymałości. Do aparatu oddechowego PFU 210e są dostępne następujące filtry: iskrochron, filtr wstępny, filtr cząstek stałych, filtr przeciwzapachowy oraz pochłaniacz gazowy. Więcej informacji na temat filtrów Kemppi i oferty tej firmy można znaleźć w katalogu bezpieczeństwa.

 

Dane techniczne | Instrukcja obsługi