Serwis urządzeń

Serwis w naszej firmie posiada wieloletnie doświedczenie w naprawie elektrycznych urządzeń spawalniczych ,osprzętu spawalniczo-gozawego, przecinarek plazmowych, narzędzi elektrycznych i pneumatycznych jak również uchwytów spawalniczych oraz prostwników samochodowych i trakcyjnych.

Nasz serwis spawarek posiada autoryzację następujących producentów: Kemppi, Lincoln Electric - Bester, Esab - Ozas, Hypertherm, Tiger, Aspa. A jeżeli chodzi o naprawy pogwarancyjne to naprawiamy wszystko co się da naprawić.

Nasi serwisanci biorą systematycznie udział w szkoleniach organizowanych przez producentów urządzeń. Wymaga tego ciągle rozszerzana przez nich oferta sprzedaży urządzeń.

Rodzaje usług jakie oferujemy naszym klientom to oczywiście naprawy gwarancyjne urządzeń producentów których mamy autoryzacje, naprawy pogwarancyjne wszelkich urządzeń, uruchomienia nowych urządzeń u klienta wraz z przeszkoleniem użytkownika.

Nasz serwis prowadzi również usługę dzierżawy urządzeń – jeżeli ktoś ma do wykonania jakąś pracę spawalniczą i zakup urządzenia do tego celu jest nieopłacalny – to my oferujemy dzierżawę urządzenia na dobrych warunkach.

Kolejną usługą w naszej ofercie są przeglądy okresowe urządzeń i elektronarzędzi. W ramach ujednolicenia prawa w państwach UE, stało się obowiązkiem posiadanie przez użytkowników certyfikatu zgodności z obowiązującymi normami na posiadane i użytkowane urządzenia zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki z dnia 27.04.2001 w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy przy pracach spawalniczych. Nasz serwis spawarek dokonuje takich przeglądów i zajmujemy się prowadzeniem rejestrów tych przeglądów. W praktyce oznacza założenie paszportu urządzenia i dokonywanie odpowiednich wpisów po przeglądzie. W taki przegląd wchodzą następujące czynności: sprawdzenie napięcia biegu jałowego urządzenia, rezystancji izolacji transformatora i kabla zasilającego, stan i szczelność układu chłodzenia, sprawdzenie działania aparatury regulacyjnej i elektronicznych układów sterowania, sprawdzenie układów zabezpieczeń i sygnalizacji, sprawdzenie zakresu regulacji prądu spawania stan aparatury kontrolno pomiarowej próba ruchowa urządzenia, oględziny całości i czyszczenie. Szczerze polecamy podpisanie z nami umowy na świadczenie tej usługi. Wam, drodzy klienci, spada problem z głowy bo wówczas to my pamiętamy o terminach i my dbamy o wasz spokój.

Jeżeli jako nasi klienci zażyczycie sobie , aby nasz serwisant był obecny w czasie dokonywania przez Was zakupu urządzenia i służył radą ,jeżeli chodzi o stronę techniczną, to tak się stanie - w każdej chwili służymy pomocą.

Naprawiamy i regenerujemy spawalniczy osprzęt gazowy – palniki i reduktory.

Wszystkie pomiary wykonywane przez naszych serwisantów w trakcie napraw i przeglądów okresowych są wykonywane za pomocą urządzeń posiadających świadectwa wzorcowania. Mowa tu o pomiarach wielkości elektrycznych i gazowych. Namawiam do podpisania z nami stałych umów serwisowych - co można zyskać na podpisaniu takiej umowy? Spokój i pewność że nikt nie zostawi was na lodzie. Jak będzie taka potrzeba to oferujemy również urządzenie zastępcze na czas naprawy.