PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

w pełnym wymiarze godzin pracy.

Oferujemy:

Przejrzyste zasady wynagrodzenia
Ciekawy i różnorodny zakres obowiązków
Możliwość podnoszenia kwalifikacji, rozwodu zawodowego i awansu
Możliwość wykorzystywania własnych pomysłów i kreatywności
Pracę w dynamicznym i młodym zespole
Atmosferę opartą na współpracy oraz indywidualne podejście do pracownika

Wymagania minimalne:

Wykształcenie minimum średnie (preferowane techniczne, studia)
Znajomość obsługi komputera
Punktualność
Sumienność
Dokładność
Umiejętność pracy w zespole
Umiejętność pracy pod presją czasu
Dyspozycyjność
Prawo jazdy kat B
Mile widziana znajomość obsługi Optima CRM

Zainteresowane osoby prosimy o składanie aplikacji - CV ze zdjęciem na mail

katarzyna.pasiewicz@viktoria.info.pl

ELEKTRONIK / MECHATRONIK

Zatrudnimy osobę na stanowisko serwisanta urządzeń spawalniczych (elektronicznych) oraz pokrewnych.

Oferujemy:

- Przejrzyste zasady wynagrodzenia.
- Ciekawy i różnorodny zakres obowiązków.
- Możliwość podnoszenia kwalifikacji, rozwoju zawodowego i awansu.
- Możliwość wykorzystywania własnych pomysłów i kreatywności.
- Pracę w dynamicznym i młodym zespole.
- Atmosferę opartą na współpracy oraz indywidualne podejście do pracownika.

- Wykształcenie: minimum średnie (preferowane techniczne, studia)
- Znajomość czytania schematów elektronicznych/elektrycznych
- Doświadczenie w naprawach elektroniki
- Znajomość obsługi komputera
- Punktualność
- Sumienność
- Dokładność
- Umiejętność pracy w zespole
- Umiejętność pracy pod presją czasu
- Dyspozycyjność
- Prawo jazdy kat B